Skocz do: Nawigacja, szukaj
Arrow Red.png Jest to skrócona informacja o Mintwallin Cyclops Quest. Jeśli chcesz przeczytać pełną informację, kliknij tutaj, zaś tutaj, by ją schować.
Znany również jako:
Nagroda: Small Diamond, 2 Strong Health Potion, Klucz 3610, Chain Armor, Chain Helmet, Hatchet
Lokacja: Okolice Mintwallin
Wymagany poziom: -
PACC: Nie
Potwory, które można napotkać po drodze: Cyclops, Minotaur Mage, Minotaur Archer, Minotaur
Legenda: Thais, jest to pierwsze miasto zamieszkałe przez ludność osadniczą. Mimo, iż zostało odkryte bardzo wcześnie są jeszcze miejsca o których krążą legendy. Z zapisanych ksiąg pierwszych osadników tego terenu można się dowiedzieć, że pod miastem znajdują się jeszcze inne zabudowania. Dziś wiemy, że jest to miasto Mintwallin zamieszkałe przez Minotaury. Jednak czy znamy wszystkie tajemnice tej podziemnej osady...? Warto przyjrzeć się księdze znalezionej w ciele rycerza zabitego przez Cyklopa...

Dzień 21

Dziś mieliśmy sporo szczęścia. Podczas naszej wędrówki do miasta króla Markwina natrafiliśmy zupełnie przypadkowo na tajemnicze pomieszczenie. Nigdy wcześniej tam nie byliśmy. Wszędzie roiło się od Minotaurów. Po dość długiej i wyczerpującej walce pokonaliśmy te bestie. Jeden z moich towarzyszy zawołał mnie i pokazał dźwignię ukrytą na końcu pomieszczenia. Baliśmy się jej użyć gdyż byliśmy już bardzo zmęczeni, a nie wiedzieliśmy co nas może spotkać. Po krótkiej naradzie jednak zdecydowaliśmy się pociągnąć za dźwignię. Nagle przesunęła się ściana a w oddali zobaczyliśmy Cyklopy. Przestraszyliśmy się i zaczęliśmy uciekać do wyjścia. Cale szczęście nikt nie zginął. Nie mieliśmy szans wygrać jeszcze jednego boju, tym bardziej z rozwścieczonymi Cyklopami. Podczas ucieczki w oddali zauważyłem skrzynię. Całe popołudnie zastanawiałem się co w niej może być. Jest już późno, rano zbiorę kompanów i pójdziemy jeszcze raz w tamto miejsce.