Skocz do: Nawigacja, szukaj
Arrow Red.png Jest to skrócona informacja o Behemoth Quest. Jeśli chcesz przeczytać pełną informację, kliknij tutaj, zaś tutaj, by ją schować.
Znany również jako: Cyclopolis Quest
Nagroda: Demon Shield, Golden Armor, Guardian Halberd, Platinum Amulet, Life Ring, Crystal Ring, 3 Small Diamonds, 3 Small Sapphires.
Lokacja: Cyclopolis, na wyspie Edron.
Wymagany poziom: 80
PACC: Tak
Potwory, które można napotkać po drodze: Behemothy, Dragon Lordy, Dragony, Priestessy, Cyklopy, Dwarf Soldiery, Fire Elementale, Cyclops Drone i Cyclops Smithy.
Legenda: Dawno temu gdy Dragony władały na kontynencie, ludzie zobaczyli Behemothy. Było to dziwne zjawisko zwłaszcza gdy wraz ze smokami zeszły do podziemia. Sam, zapalony podróżnik mówił czasem o "Nagrodzie cennej dla kowala bardziej niż młot i surowiec". Wojownicy potężni i samotni postanowili się dowiedzieć co kryje się pod spotkaniem smoków i Behemothów w miejscu pobytu Priestess. Ruszyli na wyprawę pełną potworów, walki, niebezpieczeństw, aż dotarli do miejsca o którym opowiadał Sam. Były tam groźniejsze potwory ale i skarb który Behemothy, Dragony i Priestessy ukryły przed ludźmi niegodnymi ich posiadania. Wielu śmiałków próbowało tam dotrzeć, ale większość ginęła. Jednak ci którzy przeżyli, mają nagrodę cenną , rzadką, ładną i dobrą. Ci posiadający te rzeczy mówią, że sporo przeszli ale są dumni, że im się udało. Nie mówią jednak które to rzeczy. Mogli je pokazywać sto razy mówiąc, że to coś innego. I choć zbierane przez wieki dane na temat tych niebywałych rzeczy przepadły, sporo ludzi wciąż się nimi szczyci.