Dyskusja:Sandra Wersja z dnia 18:30, 16 lip 2008 autorstwa Kamil00008888 (dyskusja | edycje) (Nowa strona: Przydałoby się wgrać nową grafikę...<br> <small>~~~~</small>)
Przydałoby się wgrać nową grafikę...
Kamil00008888 18:30, 16 lip 2008 (CEST)

