Elephant Tusk Quest/Spoiler: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{{Spoiler|name=Elephant Tusk Quest}} | {{Spoiler|name=Elephant Tusk Quest}} | ||
| + | |||
| + | '''UWAGA!!!''' | ||
| + | ''''Po update zimowym 8.4 odkryto bug (błąd) w queście. Flagowanie questa może nastąpić dopiero za drugim razem - to znaczy że możemy wykonać go dwa razy. Jednak aby to zrobić trzeba mieć trochę wiedzy i sprytu. Na niniejszych obrazkach zobaczysz jak można zrobić questa bez zapisywania go w quest logu (tzw. "flagowanie") a co za tym idzie można go wykonać dwa razy. Korzystać dopóki nie zostanie wprowadzony patch.'''' | ||
| + | |||
| + | '''Screeny można zapisać bądź otworzyć w oknie.''' | ||
| + | |||
| + | |||
| + | '''ETAP 1: Tzw. Precast (przygotowanie do zrobienia dużego laaga) :''' | ||
| + | |||
| + | http://gourl.org/preca11jpg | ||
| + | |||
| + | '''ETAP 2: Tzw. Właściwe lagowanie (wywołujemy laag od strony serwera co sprawi że falgowanie zostanie pominięte) :''' | ||
| + | |||
| + | http://gourl.org/odlagu1jpg | ||
| + | |||
| + | '''ETAP 3: Tzw. Odlagowanie (Przywracamy stabilność serwera, wszystko wraca do normy, bierzemy nagrody drugi raz) :''' | ||
| + | |||
| + | http://gourl.org/odlagu2jpg | ||
| + | |||
| + | Metoda ma ok 70% skuteczności. Nie wychodzi za każdym razem ale warto próbować bo w końcu wziąć nagrody dwa razy z questa to nie lada wyczyn | ||
| + | |||
| + | |||
__TOC__ | __TOC__ | ||
2 [[Elephant Tusk|Kły]] znajdują się w skrzynce, przy rzece w [[Tiquanda|Tiquandzie]], łatwiej do niej dojść odstrony [[Ankrahmun]], jednakże od [[Port Hope]] też da się rade.<br> | 2 [[Elephant Tusk|Kły]] znajdują się w skrzynce, przy rzece w [[Tiquanda|Tiquandzie]], łatwiej do niej dojść odstrony [[Ankrahmun]], jednakże od [[Port Hope]] też da się rade.<br> | ||
Wersja z 20:09, 10 sty 2009
| Znany również jako: | |
| Nagroda: | 2 Elephant Tusk |
| Lokacja: | W dżungli, daleko na wschód od miasta Port Hope |
| Wymagany poziom: | - |
| PACC: | Tak |
| Potwory, które można napotkać po drodze: | Centipede, Wasp, Hunter, Elephant, w pobliżu też Hydra |
| Legenda: | Kłusownicy pozostawili kły słonia, w skrzynce przy ich obozowisku. |
UWAGA!!! 'Po update zimowym 8.4 odkryto bug (błąd) w queście. Flagowanie questa może nastąpić dopiero za drugim razem - to znaczy że możemy wykonać go dwa razy. Jednak aby to zrobić trzeba mieć trochę wiedzy i sprytu. Na niniejszych obrazkach zobaczysz jak można zrobić questa bez zapisywania go w quest logu (tzw. "flagowanie") a co za tym idzie można go wykonać dwa razy. Korzystać dopóki nie zostanie wprowadzony patch.'
Screeny można zapisać bądź otworzyć w oknie.
ETAP 1: Tzw. Precast (przygotowanie do zrobienia dużego laaga) :
ETAP 2: Tzw. Właściwe lagowanie (wywołujemy laag od strony serwera co sprawi że falgowanie zostanie pominięte) :
ETAP 3: Tzw. Odlagowanie (Przywracamy stabilność serwera, wszystko wraca do normy, bierzemy nagrody drugi raz) :
Metoda ma ok 70% skuteczności. Nie wychodzi za każdym razem ale warto próbować bo w końcu wziąć nagrody dwa razy z questa to nie lada wyczyn
2 Kły znajdują się w skrzynce, przy rzece w Tiquandzie, łatwiej do niej dojść odstrony Ankrahmun, jednakże od Port Hope też da się rade.
Chroni je 2 Łowców oraz dużo słoni i innych stworzeń dżungli. Trzeba uważać na czającą się niedaleko Hydrę.



