Dyskusja:Banshee: Różnice pomiędzy wersjami
(Nowa strona: HMM na banshee? Przeciez jest częściowo odporne na energię.. Lepiej explo albo jakies z lodu :P) |
m |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
HMM na banshee? Przeciez jest częściowo odporne na energię.. Lepiej explo albo jakies z lodu :P | HMM na banshee? Przeciez jest częściowo odporne na energię.. Lepiej explo albo jakies z lodu :P | ||
| + | |||
| + | Oczywiście popieram przedmówcę. Zamiana HMM na Icicle była oczywista :) | ||
Wersja z 20:24, 16 sie 2008
HMM na banshee? Przeciez jest częściowo odporne na energię.. Lepiej explo albo jakies z lodu :P
Oczywiście popieram przedmówcę. Zamiana HMM na Icicle była oczywista :)

