Dyskusja:Epee: Różnice pomiędzy wersjami
m |
|||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
Czy to jest żart?? Foil z tego co wiem ma 9 atk i 11 defa.<br> | Czy to jest żart?? Foil z tego co wiem ma 9 atk i 11 defa.<br> | ||
<small>[[Użytkownik:Matiziu|Matiziu]] 14:51, 25 lip 2007 (CEST)</small> | <small>[[Użytkownik:Matiziu|Matiziu]] 14:51, 25 lip 2007 (CEST)</small> | ||
| + | -------------- | ||
| + | To była kiedyś Foil, ale po update ją polepszyli i zmienili nazwę :P<br> | ||
| + | <small>[[Użytkownik:Tock|Tock]] 10:25, 26 lip 2007 (CEST)</small> | ||
Aktualna wersja na dzień 10:14, 26 lip 2007
Czy to jest żart?? Foil z tego co wiem ma 9 atk i 11 defa.
Matiziu 14:51, 25 lip 2007 (CEST)
To była kiedyś Foil, ale po update ją polepszyli i zmienili nazwę :P
Tock 10:25, 26 lip 2007 (CEST)

