Skocz do: Nawigacja, szukaj
(wg mnie ważna wzmianka, dzieki której gracze przygotują się na ewentualne niebezpieczeństwo "nadprogramowe")
Linia 8: Linia 8:
 
|  dangers    = [[Lion]], [[Fire Devil]]
 
|  dangers    = [[Lion]], [[Fire Devil]]
 
|  legend    =
 
|  legend    =
Quest jest dosyć łatwy. Potwory które spotkamy po drodze to lwy i jeden [[Fire Devil]]. Nagrody nie są cudowne, ale z nudów można ten quest wykonać.
+
Quest jest dosyć łatwy. Potwory które spotkamy po drodze to lwy i jeden [[Fire Devil]] (może się pojawić wiecej jeśli zboczymy z drogi lub ktoś je sprowadzi). Nagrody nie są cudowne, ale z nudów można ten quest wykonać.  
 
}}
 
}}

Wersja z 21:26, 19 lut 2007

Arrow Red.png Jest to skrócona informacja o Panpipe Quest. Jeśli chcesz przeczytać pełną informację, kliknij tutaj, zaś tutaj, by ją schować.
Znany również jako:
Nagroda: Panpipes, 2x Small Amethyst, Power Ring
Lokacja: Pustynia Jakundaf
Wymagany poziom:
PACC: Nie
Potwory, które można napotkać po drodze: Lion, Fire Devil
Legenda: Quest jest dosyć łatwy. Potwory które spotkamy po drodze to lwy i jeden Fire Devil (może się pojawić wiecej jeśli zboczymy z drogi lub ktoś je sprowadzi). Nagrody nie są cudowne, ale z nudów można ten quest wykonać.