Dyskusja:Banshee: Różnice pomiędzy wersjami
m |
|||
| Linia 2: | Linia 2: | ||
Oczywiście popieram przedmówcę. Zamiana HMM na Icicle była oczywista :) | Oczywiście popieram przedmówcę. Zamiana HMM na Icicle była oczywista :) | ||
| + | ---- | ||
| + | Z [[HMM]] to raczej wiele się nie zdziała. <br> | ||
| + | [[Użytkownik:Senlo|Senlo]] 20:29, 16 sie 2008 (CEST) | ||
Wersja z 20:29, 16 sie 2008
HMM na banshee? Przeciez jest częściowo odporne na energię.. Lepiej explo albo jakies z lodu :P
Oczywiście popieram przedmówcę. Zamiana HMM na Icicle była oczywista :)
Z HMM to raczej wiele się nie zdziała.
Senlo 20:29, 16 sie 2008 (CEST)

