Dyskusja:Sorcerer: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 6: | Linia 6: | ||
Źle slyszales. Zanim cos powiesz pomysl najpierw czy jest to logiczne - jaki sens bylby w dawaniu Druidowi wiekszej zdolnosci w tej dziedzinie, skoro zarowno on jak i mag tak samo jej nie potrzebuja? | Źle slyszales. Zanim cos powiesz pomysl najpierw czy jest to logiczne - jaki sens bylby w dawaniu Druidowi wiekszej zdolnosci w tej dziedzinie, skoro zarowno on jak i mag tak samo jej nie potrzebuja? | ||
| + | |||
| + | Ten pan ma racje... [[Druid]] inaczej awansuje w shieldingu niz [[sorcerer]] tylko nie pamietam kto szybicej. | ||
| + | |||
| + | [[Użytkownik:Matiizek|Nogard]] 16 stycznia 2007 (23:25) | ||
Aktualna wersja na dzień 01:05, 17 sty 2008
Czy druid przypadkiem nie dostaje 25 pkt many i 10 życia?
Nie, wszystko jest dobrze. --Stuntman 14:40, 7 kwi 2007 (CEST)
Słyszałem, że sorcerer najwolniej awansuje w shieldingu: -- >> =-.-=-.-= << -- , a nie tak samo jak druid ... ?
Źle slyszales. Zanim cos powiesz pomysl najpierw czy jest to logiczne - jaki sens bylby w dawaniu Druidowi wiekszej zdolnosci w tej dziedzinie, skoro zarowno on jak i mag tak samo jej nie potrzebuja?
Ten pan ma racje... Druid inaczej awansuje w shieldingu niz sorcerer tylko nie pamietam kto szybicej.
Nogard 16 stycznia 2007 (23:25)

