Dyskusja:Poison Dagger: Różnice pomiędzy wersjami
m |
|||
| Linia 7: | Linia 7: | ||
//Micky// | //Micky// | ||
| + | ---- | ||
| + | Ja widzialem na Celeście 4 [[Poison Dagger]]y 45 lvl [[Rookstayer]] mial xD.<br> | ||
| + | <small>[[Użytkownik:Xevoox|Xevoox]] 21:44, 28 paź 2007 (CET)</small> | ||
Wersja z 22:44, 28 paź 2007
Pff, dawno? Udało mi się go zdobyć jakieś pół roku temu, ale to fakt obecnie nie da się go wylootować. Jednak wielu z moich znajomych na Rooku też go posiada. Dołują mnie wypowiedzi typu (bez obrazy) "16:15, 11 lip 2007 Tock (to że poison dagger jest na rooku to tylko plotka)"...
GROAR Zapraszam na Harmonie na Rooka.
Ja chętnie bym zobaczył se Poison Daggera na trade na rookgardzie ;D Bo mnie jak narazie info, że ktoś ma irytuje. (uwierze jak zobacze :])
//Micky//
Ja widzialem na Celeście 4 Poison Daggery 45 lvl Rookstayer mial xD.
Xevoox 21:44, 28 paź 2007 (CET)

