Dyskusja:Troll Cave: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 4: | Linia 4: | ||
EEeeee po co tu mapka Venore? | EEeeee po co tu mapka Venore? | ||
Właśnie :/ | Właśnie :/ | ||
| + | |||
| + | |||
| + | |||
| + | |||
| + | Jak ktoś chce to niech to zrobi lepiej bo jakieś szajskie to.:]]]]] | ||
Wersja z 13:05, 14 sie 2007
Proszę was o opisy i zdjęcia jak dojśc do trol cave w różnych miastach,bo mi klawiatura zle dziala i sreenow nie moge robic.
EEeeee po co tu mapka Venore?
Właśnie :/
Jak ktoś chce to niech to zrobi lepiej bo jakieś szajskie to.:]]]]]

