Dyskusja:Demon Skeleton: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 1: | Linia 1: | ||
"Bez problemu"??Chyba z problemem, i to dużym ,bo mój kolega z plate setem i 13 levelem Dedł.i to za 2 walnieciami! | "Bez problemu"??Chyba z problemem, i to dużym ,bo mój kolega z plate setem i 13 levelem Dedł.i to za 2 walnieciami! | ||
| + | ---- | ||
| + | Bez problemu, ale trochę waste na tym poziomie jest... Po drugie, [[Mana Potion]] faktycznie często leci z niego. <br> | ||
| + | [[Użytkownik:Senlo|Senlo]] 14:05, 10 sie 2008 (CEST) | ||
Aktualna wersja na dzień 14:05, 10 sie 2008
"Bez problemu"??Chyba z problemem, i to dużym ,bo mój kolega z plate setem i 13 levelem Dedł.i to za 2 walnieciami!
Bez problemu, ale trochę waste na tym poziomie jest... Po drugie, Mana Potion faktycznie często leci z niego.
Senlo 14:05, 10 sie 2008 (CEST)

