Dyskusja:Sorcerer: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 2: | Linia 2: | ||
Nie, wszystko jest dobrze. --[[Użytkownik:Stuntman|Stuntman]] 14:40, 7 kwi 2007 (CEST) | Nie, wszystko jest dobrze. --[[Użytkownik:Stuntman|Stuntman]] 14:40, 7 kwi 2007 (CEST) | ||
| + | |||
| + | Słyszałem, że sorcerer najwolniej awansuje w shieldingu: [[Shielding| -- >> =-.-=-.-= << -- ]], a nie tak samo jak druid ... ? | ||
Wersja z 22:04, 16 sty 2008
Czy druid przypadkiem nie dostaje 25 pkt many i 10 życia?
Nie, wszystko jest dobrze. --Stuntman 14:40, 7 kwi 2007 (CEST)
Słyszałem, że sorcerer najwolniej awansuje w shieldingu: -- >> =-.-=-.-= << -- , a nie tak samo jak druid ... ?

