Dyskusja:Troll Cave: Różnice pomiędzy wersjami
Tajemniczy (dyskusja | edycje) |
|||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
Proszę was o opisy i zdjęcia jak dojśc do trol cave w różnych miastach,bo mi klawiatura zle dziala i sreenow nie moge robic. | Proszę was o opisy i zdjęcia jak dojśc do trol cave w różnych miastach,bo mi klawiatura zle dziala i sreenow nie moge robic. | ||
| + | |||
| + | |||
| + | EEeeee po co tu mapka Venore? | ||
Wersja z 16:14, 3 kwi 2007
Proszę was o opisy i zdjęcia jak dojśc do trol cave w różnych miastach,bo mi klawiatura zle dziala i sreenow nie moge robic.
EEeeee po co tu mapka Venore?

