Dyskusja:Bag: Różnice pomiędzy wersjami
m |
m |
||
| (Nie pokazano 1 wersji utworzonej przez jednego użytkownika) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
Nie rozumie was. Ten "posrany" bag leci kurna z misia... | Nie rozumie was. Ten "posrany" bag leci kurna z misia... | ||
| + | |||
| + | //Micky// | ||
| + | ---- | ||
| + | No pewnie, że leci. Tak samo jak z niemalże wszystkich innych potworów (bodajże z tych, których liczba wypadających przedmiotów jest wyższa niż liczba miejsc w ciele, ale to teoria tylko). Dlatego na stronach potworów nie warto o tym wspominać, a tutaj też, bo za dużo by było. | ||
| + | <br/><small>[[Użytkownik:Trav|Trav]] ([[Dyskusja_użytkownika:Trav|Dyskusja]]) 16:48, 29 lis 2007 (CET)</small> | ||
| + | |||
| + | ---- | ||
| + | To po co zmieniłeś loota z misia, że bag leci niezywkle rzadko :P | ||
//Micky// | //Micky// | ||
Aktualna wersja na dzień 18:15, 29 lis 2007
Nie rozumie was. Ten "posrany" bag leci kurna z misia...
//Micky//
No pewnie, że leci. Tak samo jak z niemalże wszystkich innych potworów (bodajże z tych, których liczba wypadających przedmiotów jest wyższa niż liczba miejsc w ciele, ale to teoria tylko). Dlatego na stronach potworów nie warto o tym wspominać, a tutaj też, bo za dużo by było.
Trav (Dyskusja) 16:48, 29 lis 2007 (CET)
To po co zmieniłeś loota z misia, że bag leci niezywkle rzadko :P
//Micky//

