The Elemental Spheres Quest

Użytkowniku! Tibia Wiki nie wymaga pobierania CZEGOKOLWIEK, więc jeśli widzisz komunikat zalecający coś ściągać - wiedz, że to na pewno dzieło hakera. Zwracaj również uwagę na to, gdzie przekierowuje dany link zewnętrzny.
Pamiętaj, że wszelkie przejawy wandalizmu na stronach możesz cofać samodzielnie, jeśli administrator się spóźnia. Sprawdź.

The Elemental Spheres Quest

Z Tibia Wiki

Grafika:Arrow_Red.png Jest to skrócona informacja o The Elemental Spheres Quest. Jeśli chcesz przeczytać pełną informację, kliknij tutaj, zaś tutaj, by ją schować.
Znany również jako:
Nagroda: Dragon Robe (Sorcerer), Greenwood Coat (Druid), Windborn Colossus Armor (Knight), The Ironworker (Paladin)
Lokacja: Edron, Elemental Spheres.
Wymagany poziom: 80
PACC: Tak
Potwory, które można napotkać po drodze: Czarodziej - Blazing Fire Elemental, Blistering Fire Elemental, Fire Overlord
Druid - Jagged Earth Elemental, Muddy Earth Elemental, Earth Overlord
Rycerz - Charged Energy Elemental, Overcharged Energy Elemental, Energy Overlord
Paladyn - Roaring Water Elemental, Slick Water Elemental, Ice Overlord
Wszystkie profesje - Lord of the Elements
Legenda: Jeden z eksperymentów, który zakończył się niepowodzeniem, spowodował wszczęcie alarmu w akademii magii na Edron. Alverus odbył nieoczekiwane starcie z potworem, który w mgnieniu oka zamienił go w bryłę lodu. Teraz potrzebuje Twej pomocy, byś ocalił jego znajomych. Po wielu dniach i nocach spędzonych przy badaniach, Arkulius znalazł rozwiązanie całej sytuacji. Jedynie kombinacja czterech żywiołów - ziemi, ognia, lodu i energii, prezentowanych przez każdą profesję może uwolnić Alverusa z jego lodowej klatki. Współpraca jest tu kluczem do rozwiązania zadania.