Main Page

Użytkowniku! Tibia Wiki nie wymaga pobierania CZEGOKOLWIEK, więc jeśli widzisz komunikat zalecający coś ściągać - wiedz, że to na pewno dzieło hakera. Zwracaj również uwagę na to, gdzie przekierowuje dany link zewnętrzny.
Pamiętaj, że wszelkie przejawy wandalizmu na stronach możesz cofać samodzielnie, jeśli administrator się spóźnia. Sprawdź.

Main Page

Z Tibia Wiki

(Przekierowano z Strona główna)
Witamy w Tibia Wiki – encyklopedii tibijskiej.
Mamy już 5 826 haseł.
październik
26
środa
Losowy Przedmiot
Grafika:Captured Wolf.gif Captured Wolf
The trap has imobilized and shrunken the wolf.
Waga: 50.00 oz.
Atrybuty:
Wypada z: ?
Więcej o Captured Wolf.

Losowy Potwór


Plik:Orc Spearman.gif Orc Spearman
105 Hp
38 Exp
Summon/Convince: 310/310
Specjalne: Brak
Sposób ataku: W zwarciu (0-20 hp), na dystans (włóczniami 0-35 hp)
Występowanie: Ulderek's Rock, Folda, Jaskinia Orków na Edron, Ancient Temple, Półwysep Orków, Outlaw Camp, Plains of Havoc, Elvenbane, Rookgaard
Więcej o Orc Spearman.

Pamiętaj, że na wiki każdy może edytować artykuły. Dzięki temu zwykle są tu najświeższe informacje, ale i często ktoś złośliwy może wprowadzić Cię w błąd lub spróbować wyłudzić Twoją nazwę konta lub hasło. Pamiętaj, aby NIGDY nie wprowadzać nazwy konta ani hasła na żadnej innej stronie internetowej niż tibia.com oraz nie pobierać żadnych programów służących do pomagania sobie w grze. Nigdy także nie pobieraj żadnych programów z Tibia Wiki. Często ktoś próbuje edytować artykuły tak, by ktoś nieświadomy ściągnął keyloggera lub inny podobny program, nie daj się na to nabrać. Wiki nie wymaga żadnych nowych wersji wtyczki Flash ani Java, więc jeśli widzisz taki komunikat, wiedz, że to na pewno dzieło hackera. Zwracaj również uwagę na to, gdzie Cię przekierowuje dany link zewnętrzny.

Jeśli widzisz coś takiego, możesz przywrócić ostatnią poprawną wersję strony.

Popularne artykuły:

Inne:

Na stronie znajdziesz między innymi opisy questów, spis przedmiotów i NPCów, opisy czarów oraz potworów wraz z podpowiedziami jak z nimi walczyć i gdzie je spotkasz. Możesz także przejrzeć listę miast i innych miejsc wraz z ich mapami i opisami.


Znajdziesz tu także różne Poradniki, a także informacje o tym, jak wyglądała Tibia dawniej i jak się zmieniała.


Wystarczy wpisać interesujące cię hasło w polu szukaj po lewej stronie i rozpocząć wyszukiwanie.

Ważne Informacje

Poddaj pomysł!

Jeśli sam nie umiesz, albo nie wiesz jak odpowiednio zedytować stronę, podziel się swoim pomysłem lub propozycją na tej stronie.

Tibia Wiki potrzebuje pomocy!

Zarejestruj lub zaloguj się już teraz i zobacz co zostało jeszcze do zrobienia.
Edycja

Czy znajdujesz na Tibia Wiki błędy, niedociągnięcia albo brakujące informacje? Nie musisz tego zgłaszać nikomu, możesz naprawić to własnoręcznie! Wystarczy, że się zarejestrujesz i rozpoczniesz edycję. Nie jest to takie trudne, jakie się wydaje być.

Tutaj znajdziesz wszelkiego rodzaju porady zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych.


Jeśli chcesz pomóc w edytowaniu Tibia Wiki, zobacz co jeszcze pozostało do zrobienia.

Możesz bez granic testować różnego rodzaju edycje w swoim Brudnopisie, oraz na własnej stronie użytkownika. Pamiętaj jednak, by stosować się do zasad edycji prywatnych stron.

Zapoznaj się poza tym z następującymi stronami, by nie zdziwić się, czemu twe ewentualne złe edycje są wycofywane:

Jeśli masz problem z edycją, umieść swoją propozycję na stronie dyskusji.