Skocz do: Nawigacja, szukaj
Draken Warmaster.gif Draken Warmaster
4150 Hp
2400 Exp (Exp/Hp: 0.6)
(Podczas 42. godziny wytrzymałości: 3600)
Summon/Convince: --/--
Specjalne: Fire Explosion Wave (0-600 hp), Leczy się, Widzi Niewidzialnych, Nie można go sparaliżować
W całości odporny na: Obrażenia od ognia
Częściowo odporny na: Obrażenia fizyczne Obrażenia od świętości Obrażenia od śmierci Obrażenia od energii Obrażenia od lodu Obrażenia od ziemi
Wrażliwy na:
Odgłosy: "Hizzzzzz!"
Sposób ataku: W zwarciu (0-400 hp)
Zachowanie: Nie ucieka, jak ma mało hp.
Opis: Potężni Drakeni pochodzą ze zwykłych wylęgarni jaszczuroludzi. Pomimo tego są oni bardziej podobni do smoków niż do nich. Można tylko spekulować co spowodowało zmianę, ale wydarzyło się to po przybyciu smoków do Zao.
Służą oni w armii, najczęściej jako dowódcy. Ze względu na ich potężną moc nie mają się czego obawiać i wzbudzają strach na polu walki. Jako najwyżsi rangą w armii jaszczuroludzi, otrzymują oni najlepszy ekwipunek i wykorzystują go bardzo zręcznie, ponieważ są dobrze wyszkoleni. Szkolenie trwa długo, ale jego efekty są widoczne. To połączenie sprawności, siły i wytrwania sprawia, ze są to najpotężniejsze jednostki pod władzą Imperatora. Według legend, Drakeni z wiekiem nie starzeją się, lecz stają się coraz bardziej potężni. Najstarsi dzielą się na dwie grupy. Strażnicy Ognia, to osobiści strażnicy Imperatora, a Wykańczacze to prywatni kaci oraz zabójcy.
Występowanie: Wyspa mistrzostw - Chazorai, Sale smoków w podziemnym mieście jaszczuroludzi, główna wieża Zzaionu na południu miasta, Pałac Imperatora.
Taktyki: ?
Loot: 0-200 gp, 0-5 Platinum Coin, 0-5 Small Ruby, 0-3 Great Health Potion, Ultimate Health Potion, Meat, Bone Shoulderplate, Warmaster's Wristguards, Zaoan Halberd, Tower Shield, Zaoan Shoes, Zaoan Legs (rzadko), Zaoan Armor (rzadko), Drakinata (rzadko), Ring of the Sky (bardzo rzadko)
Zobacz: Pełną listę potworów. Przyporządkowano tego potwora do kategorii: Drakeni.