Children of the Revolution Quest

Użytkowniku! Tibia Wiki nie wymaga pobierania CZEGOKOLWIEK, więc jeśli widzisz komunikat zalecający coś ściągać - wiedz, że to na pewno dzieło hakera. Zwracaj również uwagę na to, gdzie przekierowuje dany link zewnętrzny.
Pamiętaj, że wszelkie przejawy wandalizmu na stronach możesz cofać samodzielnie, jeśli administrator się spóźnia. Sprawdź.

Children of the Revolution Quest

Z Tibia Wiki

Grafika:Arrow_Red.png Jest to skrócona informacja o Children of the Revolution Quest. Jeśli chcesz przeczytać pełną informację, kliknij tutaj, zaś tutaj, by ją schować.
Znany również jako: Warmaster Addon Quest
Nagroda: Serpent Crest, Tome of Knowledge, możliwość wykonania zadań dziennych i Wrath of the Emperor Quest
Lokacja: Początek na stepach Zao, misje wykonywane są na parnych polach
Wymagany poziom: -
PACC: Tak
Potwory, które można napotkać po drodze: Sandcrawler, Insect Swarm, Gnarlhound, Killer Caiman, Lizard Legionnaire, Lizard High Guard, Lizard Dragon Priest, Lizard Chosen, Lizard Zaogun, Eternal Guardian, Battlemaster Zunzu
Legenda: Lud jaszczuroludzi zaczął ubóstwiać smoki, przez co Wielki Wąż odszedł. Kiedy smoki podstępnie przejęły władzę część jaszczuroludzi stanęła po stronie rebeliantów i próbuję pokonać smoczego imperatora, który kłamstwem zwiódł na swoją stronę wiele żołnierzy. W wyniku przebywania pośród nieznanej, smolistej cieczy elitarne jednostki wojowników, stały się przeklętymi wybrańcami Imperatora. Krążą plotki o skamieniałej armii, która tylko czeka na wybudzenie. Możemy pomóc Zalamonowi i stanąć do walki przeciw armiom Imperatora.